Taraftarium 24 Ücretsiz İzleme (Kanal Max 2 HD)

Taraftarium 24 Ücretsiz İzlemeTurkcell Süper Ligi, son yıllarda olduğu gibi 2018-2019 sezonunda da şifreli ve ücretli bir şekilde yayıncı kuruluş tarafından yayınlanacaktır. Bu durum her ne kadar can sıkıcı olsa da internet üzerinden Taraftarium24 izleme platformları bulunduğundan dolayı ufak bir araştırma ve şans ile maçları canlı ve ücretsiz izleyebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken şudur ki her nasıl her türlü ücretli hizmet ile onun korsan olanı arasında kalite farkı varsa aynı durum Lig Tv için de geçerlidir. Gerekli ücreti ödeyerek maçları HD kalitede ve gram donma yaşamadan anlık canlı yayın halinde izleyebilirken, ücretsiz kanallara yönelirseniz muhtemelen ne HD kaliteden faydalanabilir ne de donma sorununa garanti çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca maçların internet yolu ile yayınlanmasından kaynaklı olarak normal yayından birkaç dakika geç gelmesi de bazı durumlarda can sıkıcı olabilmektedir. Bu durumu engellemek için evinizdeki tüm diğer canlı televizyon, telefon vb. cihazları kapatarak dünyayı birkaç dakika arkadan takip etmek bir nebze çözüm olacaktır.

taraftarium izleme yöntemleri arasında halk arasında en bilinen yöntem arama motoru aracılığı ile canlı maç linki aramak ve bu doğrultuda tek tek siteleri denemektir. Ancak bu siteler tam anlamı ile reklam manyağı olduğundan ve tık almak adına anlık SEO işlemleri gerçekleştirdiğinden dolayı çoğu zaman girdiğiniz siteden eli boş çıkabilirsiniz. Bu doğrultuda aslında Twitter kullanımı çok daha mantıklıdır. Maç başlamadan dakikalar önce Twitter’ın arama kısmına maç linki yazdığınızda en çok favori alınan ve izlenen Twit muhtemelen maç linkinin düzgün çalıştığı bir linktir. Bu linkten güvenle maç izleyebilirsiniz. Ücretsiz maç izleme linkine girdiğiniz andan itibaren ise biraz sabırlı olmanızda fayda olacaktır. Bunun nedeni ise siteler genelde reklam ile donatıldığından dolayı sabırla reklamları kapatmanız gerekecektir. Ayrıca bu reklamlar tek bir çırpıda kapanmadığı için de sürekli açılan sayfaları kapatmanız gerekmektedir. Sabırlı bir şekilde bu işlemleri hallettikten sonra ekranı tam ekran haline getirerek ücretsiz lig tv heyecanını yaşamaya başlayabilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki bunun için iyi bir internet bağlantısına sahip olmanız da öncelikli gerekliliklerden birisidir.

Eğer evinizde bilgisayar yoksa ve kaçırmamanız gereken bir maç varsa telefon üzerinden de canlı maç izleme şansını yakalayabilirsiniz. Ancak maç izleme sitelerine telefonunuz ne kadar iyi olursa olsun tarayıcı üzerinden girmek oldukça zordur. Bilgisayar üzerinden dahi reklamları kapatıp maça ulaşmak sıkıntı yaratırken bu işlemi telefondan yapmak oldukça bunaltıcıdır. Ve telefonların video oynatıcılarında bu maçları izlemek biraz zor olacaktır. O nedenle böyle zor bir durumda kaldığınızda telefonunuzdan Periscope uygulamasını kullanarak maçları evinden canlı yayınlayan ve bunu insanlar ile paylaşan kullanıcıların kanallarına abone olabilir böylelikle telefondan da maç yayını takip edebilirsiniz.

“Taraftarium 24 Ücretsiz İzleme (Kanal Max 2 HD)” üzerine 10 yorum

Yorum yapın